fbpx

Konsultacje

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

KONSULTACJA WYNIKÓW BADANIA EEG
Każdy pacjent EEG INSTYTUTU jest dla nas ważny. Specjalnie do Państwa jest adresowana możliwość konsultacji wyników badania EEG u dr n. med. Michaeli Pakszys, eksperta w dziedzinie neurofizjologii klinicznej dziecięcej. Konsultacje dotyczą wyłącznie badania EEG, wykonanego w gabinetach EEG INSTYTUTU.Inne Badania typu: neurologiczne i psychiatryczne, badanie psychologa, pedagoga, logopedy dostępne są po umówieniu wizyty z recepcją

Teraz dla WYGODY wszystkich Państwa, zapraszamy do konsultacji ONLINE badań EEG czy Przygotowania Planu Treningowego EEGBiofeedback!

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją w celu umówienia badania lub konsultacji tel: 513100198 lub 500509699 

 

Informacje od Rodziców, Pacjentów…

Witam Ja miałam kontakt z Panią prof kiedy u mojego syny w wieku 5 lat pojawiły się symptomy zespołu Taurette’a i medycyna konwencjonalna proponowała leczenie psychotropami. Kiedy trafiliśmy do Pani prof. Ona jako jedyna dała nam nadzieję na wyleczenie syna.Terapia biofeedback trwała ok. roku? i objawy znacznie zmalały a nawet można powiedzieć że ustąpiły poza drobnymi tikami mimicznymi, które nie stanowią problemu. Pragnę nadmienić, iż mój syn ma w tej chwili 21 lat i jesteśmy naprawdę wdzięczni za uratowanie nam syn…

Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem mogę polecić Panią dr Pakrzys. Zwróciłem się z prośbą o pomoc w celu umożliwienia synowi korzystania z terapii BFB. Udzieliła pomocy zarówno proceduralnej wydając opinie o możliwości udziału w terapii jak i merytorycznej zupełnie bezinteresownie pisząc zalecenia do treningów. Szkoda, że w niektórych instytucjach zajmujących się dziećmi nie ma tak wspaniałych osób.

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor, ponieważ zwróciłam się do Pani doktor z prośbą o interpretację badania mojego syna, który cierpi na zespół hiperkinetyczny. Nie miałam możliwości jechać do Warszawy, Pani Doktor nie zostawiła nas z naszymi wątpliwościami, bardzo szybko nam odpisała, wszystko dokładnie wytłumaczyła, dała niezwykle istotne wskazówki dotyczące leczenia syna, podsunęła nam swoje hipotezy, co jest dla nas niezwykle ważne. Z całego serca dziękujemy Pani doktor!!

Dusza człowiek. Lekarz z prawdziwego powołania dobry specjalista zawsze znajdzie czas dla pacjent…

Wysoce edukowana lekarka, życzliwa, słucha, bada i pomaga słowem, lekami i zabiegami neurofizjologii w tym BFB. Ta metoda stosowana przez NASA oraz rosyjskich uczonych stała się obecnie dzięki Profesor Pakszys wprowadzona w całej POLSCE. Obyśmy wszyscy tak ofiarnie i mądrze działali. Gratulacje.

Świetny specjalista! Zawsze służący radą i pomocą. Chciałam wyrazić ogromną wdzięczność za okazaną pomoc. Ja również polecam Instytut oraz Panią dr Pakszys

Chcemy wyrazić swoją ogromną wdzięczność i podziękować całemu zespołowi terapeutycznemu EEG Instytutu. Już po 10 sesjach widoczne były pozytywne efekty. Michał stał się dzieckiem otwartym, chętnie uczy się, bez większego wysiłku przyswaja nawet trudne wiadomości, jest bardziej skoncentrowany i pewniejszy siebie. Bardzo polecam treningi BFB. Byłoby wspaniale, gdyby wszystkie dzieci mogły skorzystać z takiej formy pomocy.

Proponujemy również skorzystać z poniższego formularza.

zadzwoń UMÓW Termin