fbpx

ADHD i ADD trening z EEGBiofeedback

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

ADHD i ADD trening z EEGBiofeedback

ADHD

W ostatnich latach powstało wiele badań naukowych mówiących o tym, że EEGBiofeedback jest bardzo skutecznym narzędziem w poprawie ADHD i ADD! (w EEG INSTYTUT już na samym początku naszej działalności – w 2000 roku – mówiliśmy, że TO WIEMY – Nasz EEGBiofeedback jest skuteczny w treningach dla osób z ADHD i ADD!). Obecnie EEGBiofeedback jest najbardziej skuteczny w treningach z tymi problemami, co ważniejsze jest kompletny lub alternatywny wobec leków!

Wiemy (MY – EEG INSTYTUT), jak również, każdy z nas wie, że technologia jest obecnie środowiskiem naturalnym dla dzieci i młodzieży, a praca z ADHD nie może odwrócić się od tej rzeczywistości. Wiemy, że konieczne są rzeczywiste, praktyczne i obiektywne rozwiązania, które dostosowują się do aktualnych potrzeb. Stosowane przez nas techniki i procedury są innowacyjnym podejściem do trenujących i pracy z EEGBiofeedbackiem.

Obiektywne wyniki osiągamy poprzez treningi bez używania leków a co ważniejsze bez skutków ubocznych!

Dzieci i osoby dorosłe z ADHD, ADD, wykazują objawy tj. nadpobudliwość, nieuwagę, często impulsywność, które często obserwujemy w zapisie fal mózgowych w EEG. Wzorce tych tych fal odpowiadają właśnie za problemy z ADHD czy ADD. Korzystając z EEGBiofeedback jesteśmy w stanie poprawić te wzorce za pomocą właśnie treningu, treningu który redukuje rozproszenie i impulsywności oraz zwiększa koncentrację i uwagę.

Korzyści z Treningów EEGBiofeedback a ADHD i ADD:

  • Poprawa koncentracji i uwagi
  • Zwiększenie samooceny
  • Poprawienie wyników w szkole
  • Poprawianie relacji społecznych
  • Korekta problemów z zachowaniem (wyciszenie)
  • Więcej informacji uzyskasz podczas rozmowy z naszym specjalistą! – NIE CZEKAJ DZWOŃ TERAZ!

EEGBiofeedback pozwala na spersonalizowanie treningu! Każdy trenujący ma indywidualny system treningu, co pozwala na idealne trafienie w problem!

Chcesz wiedzieć więcej napisz do nas lub zrób coś lepszego ! ZADZWOŃ TERAZ – 500 509 699 – nasz specjalista czeka na Twój telefon!

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

5 / 5. 1

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

zadzwoń UMÓW Termin