fbpx

ADHD jak rozwiązać problem?

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

ADHD jak rozwiązać problem?

ADHD to… można by w tym miejscu wiele napisać i opowiedzieć co to jest ADHD z jakimi problemami może się łączyć itd. Ale tym razem napiszemy co używać aby obniżyć problem ADHD szybko i  w zadowalający sposób. Wykorzystamy do tego nasze wieloletni doświadczenie z AVS.

Stymulacja audiowizualna z AVS SPA jest bardzo pomocna w ADHD, ale także innych zaburzeniach zachowania, koncentracji czy z problemem uczenia się u dzieci. „Dla dzieci w zdecydowanej większości przypadków urządzenie AVS i wybrany program to świetna zabawa. Dziecko może się położyć wygodnie lub usiąść w fotelu mama może usiąść obok i trzymać je np. za rękę, żeby poczuły się bezpiecznie. To dla dziecka może być coś nowego, do czego musi się przyzwyczaić. Dlatego zaczynając treningi można uruchomić programu np. 5minutowy a następnym razem już dłuższy. Z biegiem czasu każde dziecko przyzwyczaja się do tej metody i bardzo dobrze ją toleruje. Urządzenia AVS zostały opracowane z myślą o bezpiecznym użytkowaniu w środowisku domowym po zapoznaniu się z instrukcją. W różnych przypadkach np. fotowrażliwość połączona z innymi problemami należy zaczerpnąć konsultacji lekarskiej. Osoby z EPI NIE mogą korzystać niestety z metody AVS (uwaga wyjątkowo można stosować muzykę AVS – zapraszamy do kontaktu).

Zadzwoń po więcej informacji. Zalecane przed przystąpieniem do treningów AVS szybka konsultacja oraz sprawdzenie czy „można korzystać z AVS”. 
Infolinia: 513 100 198

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

5 / 5. 1

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

zadzwoń UMÓW Termin