fbpx

Efekty Treningu EEGBiofeedback

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

Efekty Treningu EEGBiofeedback

Efekty Treningu EEGBiofeedback:

Badania wskazują, że ponad 90% osób dostrzega korzystny wpływ treningu.
Często rodzice, po zakończonej terapii EEGBiofeedback widzą znaczące zmiany w funkcjonowaniu swoich dzieci (np. lepsza koncentracja w szkole, zwiększenie płynności czytania, większa sprawność pisania, mniejszy stres!).

Należy zwrócić uwagę na to, że trening EEGBiofeedback wymaga systematyczności, cierpliwości, motywacji i chęci oraz współpracy z prowadzącym (nie tylko trenującego ale i rodziców/opiekunów). Osiąganie dobrych wyników przez osobę w czasie terapii pozwala na pojawienie się efektów już po kilku spotkaniach, lecz zalecania i nasze doświadczenie wskazuje na co najmniej kilkunaście spotkań/ treningów (od 10 do 60 spotkań w zależności od złożoności problemu).
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań analizy takich jaki pełne QEEG czy MiniQ/Mapa Mózgu a także naszego doświadczenia (prawie dwie dekady pracy z EEGBiofeedback) jesteśmy w stanie określić liczbę spotkań z dużą dokładnością.

Skuteczność treningów:
Aby treningi były skuteczne, odstęp między treningami nie powinien wynosić więcej niż 7 dni maksymalnie 10. Optymalnym cyklem jest odbywanie treningów 2 –3 razy w tygodniu. Treningi o mniejszej częstotliwości np. 1 raz tygodniowo łączą się z dłuższym czasem oczekiwania na efekty treningów.

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

0 / 5. 0

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

zadzwoń UMÓW Termin