fbpx

Podziękowanie dla EEG INSTYTUT

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

Podziękowanie dla EEG INSTYTUT

Dzień dobry byłam w Eeg instytucie na badaniu eeg z moim malutkim synkiem w marcu 2020.

Jaś to nasze oczko w głowie  wyczekane pierwsze dziecko i byłam kompletnie roztrzęsiona i przerażona kiedy w nocy widziałam u mojego dziecka drżenie/nie wiem może małe drgawki/.

Zadzwoniłam natychmiast do eeginstytutu bo przeczytałam że pracują pomimo szalejącej epidemii i robią bezpieczne badania z zachowaniem /już wtedy kiedy jeszcze nikt w Polsce o tym nawet nie mówił w telewizji/ nieustannego odkażania, maseczek, odstępów, barier z pleksi, wzywania pojedynczych pacjentów z samochodu wprost do gabinetu, badania czy ktoś był za granicą w ciągu 30 dni itd.  Rozmawiałam długo, pytałam o wiele szczegółów a osoba zapisująca nas wszystko mi cierpliwie tłumaczyła a potem dokładnie opowiedziała  jak mam krok po kroku małego przygotować żeby zasnął na badaniu, jakie mam wziąć dokumenty a nawet jak przestawić czas karmienia!!

Podczas badania była wspaniała atmosfera, spokojnie, cichutka melodia kołysanki w tle, mieliśmy tyle czasu ile było trzeba na spokojne przyzwyczajenie, ciemno, mogłam się położyć obok Jasia i przytulić go i dzięki temu był spokojny i szybko zasnął a wszystko bez płaczu i na spokojnie. Oczywiście po badaniu czekałam na wyniki jak na szpilkach. Już przed badaniem szukałam w Internecie a tam….milion różnych „czarnych scenariuszy co to może być”. Bałam się co wyjdzie w wyniku i czy to zrozumiem co tam jest.

Tu chcę BAAAARDZO ALE TO BAAARDZO PODZIĘKOWAĆ PANI DOKTOR PAKSZYS, która opracowywała nasze badanie i SAMA DO MNIE ZADZWONIŁA! to mi się nigdy w życiu  nie zdarzyło, żeby ktoś z lekarzy kto badał moje USG, EKG, RTG żeby zadał sobie trud, i wyszukał mój numer, i sam do mnie zadzwonił!!!!!

DOKTOR PAKSZYS DO MNIE ZADZWONIŁA żeby  mnie uspokoić, opowiedziała dokładnie co widzi w tym Eeg,  wszystko cierpliwie wytłumaczyła, odpowiedziała na wszystkie moje pytania /miałam ich dużo/, a nawet wiele rzeczy nam sama doradziła – no rozmawiałyśmy grubo ponad godzinę. A jak sama powiedziała pani doktor to zadzwoniła do mnie bo rozumiała że się boję i czekam na wynik. jest to prawdziwy ekspert, lekarka, która zna się na rzeczy, ma doświadczenie i  która z Rodzicem mówi językiem zrozumiałym dla niego i tłumaczy i radzi. Byłam u wielu lekarzy, mój mąż ma nawet w pracy zapłaconą opiekę medyczną w pakiecie ale gdyby tam pracowali tacy lekarze jak doktor Pakszys to wszyscy rodzice tak jak my i wszyscy pacjenci by byli szczęśliwi. Tak jak ja. Dziękuję.

Marta mama Jasia K.

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

0 / 5. 0

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

zadzwoń UMÓW Termin