fbpx

Trening Mentalny!

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

Trening Mentalny!

Utrzymanie skupienia i koncentracji poprzez zmniejszenie stresu emocjonalnego!

Funkcja mózgu: poprawia uwagę, kontrolę emocjonalną i relaksację.
Tętno: zwiększa czas reakcji i opór.
Oddychanie: zapobiega hiperwentylacji i optymalizuje rytm, amplitudę i wzór oddychania .
Napięcie mięśni: poprawia ruch, rytm, wyczucie czasu i elastyczność. Zapobiega nadmiernemu stresowi i jego konsekwencjom.
Przewodzenie skóry: świadomość reakcji emocjonalnej i lęku.
Przepływ krwi: przyspiesza regenerację i zmniejsza obrażenia.

Nasza metoda pozwala mierzyć, trenować i doskonalić reakcje uczestniczących systemów (układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego, autonomicznego i centralnego układu nerwowego), zwiększając uwagę i samokontrolę emocjonalną w krytycznych momentach, w których nasze reakcje mają znaczenie.

Zoptymalizuj swoją wydajność i wzmocnij pewność siebie. Dokonaj zmiany, zwiększ swoje umiejętności i wzmocnij umysł, aby osiągnąć swoje cele.

Osiągnięcie maksymalnej wydajności nie zależy tylko od stanu fizycznego. Stan emocjonalny oraz maksymalna uwaga i koncentracja są również kluczowymi czynnikami, które pozwalają osiągnąć sukces.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność, przezwyciężyć wyzwania zawodowe i osobiste, poprawić swoje przywództwo, zwiększyć wydajność i zoptymalizować funkcjonowanie mózgu, EEG INSTYTUT to najlepszy wybór dla Ciebie.

Zaprojektowane i zoptymalizowane treningi dla sportowców, menedżerów i profesjonalistów. Wprowadzamy niestandardowy plan działania wykorzystujący określone protokoły.

Dowiedz się więcej zadzwoń już teraz 22 671 59 14  lub napis do nas na eeginstytut@eeginstytut.pl
Czekamy na Ciebie

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

0 / 5. 0

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

zadzwoń UMÓW Termin