fbpx

AVS PSIO ROZWIĄZANIE DLA AKTYWNYCH

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

AVS PSIO ROZWIĄZANIE DLA AKTYWNYCH

AVS PSIO ROZWIĄZANIE DLA AKTYWNYCH

Problemy z koncentracją powstają w wyniku niedostatecznej umiejętności mózgu, który nie potrafi wytworzyć w potrzebnej sytuacji pasma Alfa lub SMR. Ze względu na to, że AVS potrafi w sposób naturalny stymulować częstotliwość aktywności mózgu do odpowiednich poziomów świadomości, można – poprzez systematyczny trening – tę umiejętność mózgu wyraźnie poprawić. W tym celu należy użyć programów w paśmie Alfa lub SMR.

pasmo alfa – odprężenie, relaksacja, medytacja, leczenie, maksymalna koncentracja, stymulacja pamięci i umiejętności uczenia się (metoda tzw. superlearningu – wyniki lepsze o 25 – 75%!), uwolnienie od stresu i negatywnych odczuć
pasmo niskie Beta (SMR) – stan czujności, stymulacja w czasie czynności, które wymagają czujnej uwagi i przy aktywności fizycznej, która nie jest zbyt trudna. Najbardziej polecany np. w czasie lekkiego treningu sportowego, w przypadku dzieci, w czasie nauki wyższa częstotliwość – pobudzenie, stymulacja energii pochodzącej z własnych zapasów, maksymalne możliwości!

 

Wykorzystałam programy do nauki. Zawsze nauka trwała mi bardzo długo, teraz dzięki mojemu Psio szybciej zapamiętuje materiał nawet ten bardzo trudny
Monika l.22 Wawa

Stres bardzo mnie ograniczał, nie umiałam sobie z nim poradzić. Wiele lat byłam osobą, która nie umiała nawiązywać kontaktów, bałam się, stres mnie zżerał! Oh teraz jest lepiej nie mam już żadnych problemów, stres czasem wraca ale wtedy biorę mój AVS i po kilku minutach mam problem z głowy. Polecam warto!
Dominika 34l. Wrocław

Wiem, że nie tylko ja miałem problem ze zasypianiem i snem, zawsze się kręciłem nie mogłem zasnąć, moja żona miała to samo. Postanowiliśmy zaufać panu Darkowi i wypróbować AVS Psio na sobie, czy rzeczywiście jest taki skuteczny.
To było niesamowite! Pierwszy raz od wielu lat spałem całą noc, nie miałem gonitwy myśli po prostu zasnąłem i obudziłem się rano wypoczęty i gotowy do pracy! (żona powiedziała że nawet nie chrapałem) Potem namówiłem żonę – u niej też zadziałało! Świetne polecam każdemu kogo znam.
Arek 30l. Kraków.

 

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

0 / 5. 0

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

Jedna odpowiedź

  1. […] jak odpowiadają osoby, które już coś z tym zrobiły – AVS PSIO ROZWIĄZANIE DLA AKTYWNYCH zadaj sobie również te pytania – Czy STRES wpływa na twoje codzienne […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

zadzwoń UMÓW Termin