fbpx

Czy wiesz że… Neurofeedback…

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

Czy wiesz że… Neurofeedback…

Czy wiesz że, Neurofeedback (EEGBiofeedback) poprawia Pamięć ?

Neurofeedback działa tak aby poprawiał komunikację fal mózgowych. Fale mózgowe, które są „zachwiane” można nauczyć prawidłowego komunikowania się ze sobą, pamięć osoby trenującej może zostać poprawiona. Ktoś borykający się z utratą pamięci może mieć problemy np: z zakończeniem zadania, często może gubić swoje rzeczy, a nawet może zapomnieć o ważnych wydarzeniach (rocznice) lub zadaniach (zakupy), powodując poważne zakłócenia w życiu. Coraz więcej osób z tym problemem to młodzież i osoby od 20 do 30 r. życia.  

Co można z tym zrobić?

Wiele osób, które mają problem z pamięcią nie wie gdzie się udać po jakąkolwiek poradę czy pomoc. W EEG INSTYTUT od lat spotykamy się z takimi problemami, z ludźmi, którzy nas znaleźli i uczęszczali do nas na EEGBiofeedback w celu poprawienia swojej pamięci. Okazuje się, że nie jest to bardzo skomplikowane i często po kilku spotkaniach można zauważyć znaczną poprawę kojarzenia faktów, czy reakcji na zadania.

Czy jest to naprawdę takie proste?

Nie. Nie jest to takie proste. Pierwszym i ważnym krokiem jest pełna analiza z trenującym, następnie interpretacja i wytłumaczenie czym będziemy się zajmować i jakie będą oczekiwania treningowe. Realizujemy Indywidualny Program Treningowy – IPT! Autorski program IPT wprowadzony i realizowany jest tylko w EEG INSTYTUT, to jest nasze Know-How i wiemy jak właściwie prowadzić trening aby osiągnąć SUKCES!

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń do nas i umów się na konsultacje – 22 671 59 14

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

0 / 5. 0

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

zadzwoń UMÓW Termin