fbpx

Po AVS PSIO sięgnęłam z ciekawości…

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

Po AVS PSIO sięgnęłam z ciekawości…

Po AVS PSIO sięgnęłam z ciekawości, jako osoba dość aktywnie poszukująca nowych rozwiązań wspierających rozwój osobisty, terapię czy funkcjonowanie w galopującym w zawrotnym tempie i zwykle intensywnym życiu codziennym.  Pierwsze efekty zauważyłam już po kilku dniach stosowania, wystarczyło parę sesji relaksacyjnych i wreszcie byłam w stanie zasnąć bez problemu. Mało tego, byłam w stanie przespać spokojnie całą noc, bez mielenia w trakcie snu tony nie przerobionych za dnia tematów, i obudzić się rano wypoczęta , rześka, pełna sił i energii do działania. Już dla samego tego uczucia warto było spróbować!!!

Kolejne pozytywne zaskoczenie nastąpiło, gdy zaczęłam stosować PSIO jako pomoc w nauce. Ilość materiału, na opanowanie którego zwykle potrzebowała bym około tygodnia, wchłonęłam w zaledwie 5 godzin, a na egzamin, po raz pierwszy w życiu (choć trochę tych egzaminów już w życiu zdałam) poszłam spokojna i  bez żadnego stresu.

Na dzień dzisiejszy PSIO towarzyszy regularnie nie tylko mnie, ale także moim dzieciom, jako pomoc w nauce koncentracji, uwagi, pamięci, organizacji i planowania działań, funkcji poznawczych, umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz zwiększania ich potencjału twórczego. Ma to swoje przełożenie  m.in. na poprawę umiejętności szkolnych, poprawę pewności siebie i samooceny,  ich kreatywność oraz  znaczące skrócenie czasu potrzebnego do uczenia się i odrabiania lekcji.

Polecam PSIO, jako ciekawe narzędzie wspomagające codzienną pracę nad szeroko pojętą kondycją umysłową oraz fizyczną.

Małgorzata Pyrka – hipoterapeuta, tyflopedagog, trener rozwoju osobistego w koncepcji HAE

KUP AVS PSIO DLA SIEBIE!

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

1.7 / 5. 3

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

zadzwoń UMÓW Termin