fbpx

Stres – jak sobie poradzić?

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

Stres – jak sobie poradzić?

Stany Depresyjne

Radzenie sobie ze stresem nie jest łatwe. Problemy ze zdrowiem psychicznym są niestety powszechne. Wiele osób oglądając wiadomości w TV, czy czytając informacje na portalach, zaczyna się bardziej denerwować, budzi się niepokój, obawa co będzie dalej… Patrząc na te wiadomości wzrost stresu może być zdecydowanie większy! Co można z tym zrobić? Zdecydowanie ograniczyć przyswajania takich wiadomości!

Zalecamy również stosowanie w tych trudnych czasach indywidualne rozwiązania. Urządzenia AVS PSIO może poprawić Twoje samopoczucie i wyciszyć pojawiający się stres, czy problemy ze snem / zasypianiem, budzeniem się w nocy. PSIO przetestowało już dużo osób (co pokazuje poniższe zestawienie)

Dzięki wielu programom – KAŻDY może znaleźć dla Siebie odpowiedni program.

Dowiedz się więcej na www.PSIO.center lub wejdź i zdobądź AVS dla SIEBIE.

INFO Użytkownika / Specjalisty:

Moje pierwsze spotkanie z AVS PSIO odbyło się 4 lata temu, od tego czasu moja fascynacja działaniem tego urządzenia stale rośnie.
Wykorzystanie AVS do relaksacji, nauki i poprawy funkcji poznawczych jest u mnie na porządku dziennym. Używając AVS regularnie przez pierwsze 3 tygodnie, odkryłam, że dzięki temu urządzeniu lepiej śpię i jestem wydajniejsza w pracy.
W pracy jestem terapeutą EEG Biofeedback jak również logopedą i terapeutą SI i na tym polu również mogę szczerze polecić zastosowanie AVS w pracy z dziećmi od 4-5 roku życia. Włączenie tego urządzenia do pracy logopedycznej pozwala na osiągnięcie u dziecka lepszego poziomu koncentracji na zadaniu. Natomiast zastosowanie AVS przed lub po treningu EEG Biofeedback wzmacnia jego efekty.
Dzięki AVS PSIO zmieniło się nie tylko moje życie prywatne, ale również wzrosła skuteczność w pracy zawodowej. Serdecznie polecam zakup urządzenia każdej osobie, która potrzebuje więcej relaksu czy poprawy funkcji poznawczych.

Anna

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

5 / 5. 1

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

zadzwoń UMÓW Termin