fbpx

Wakacje czas zacząć – SPRAWDŹ

Badania EEG i Treningi EEGBiofeedback

Wakacje czas zacząć – SPRAWDŹ

EEGBiofeedback Szkolenia

„Wakacje czas zacząć”

to NOWA propozycja dla Państwa. Jeżeli większość czasu planujecie spędzić w domu, proponujemy skorzystanie z letniej akcji. Zorganizowaliśmy dla Państwa zajęcia, które mogą znacząco poprawić występujące problemy dnia codziennego tj. stres, zmęczenie czy przemęczenie, złe samopoczucie. Dzięki naszemu ponad 20 letniemu doświadczeniu wiemy jak skutecznie wprowadzić w Twoje życie relaks, usunąć przewlekłe zmęczenie i dodać radości w codziennych trudach. Dzięki opracowywanej przez wiele metodzie – Dr n med. Michaeli Pakszys – jesteśmy pewni, że pierwsze efekty mogą być widoczne już 8 treningach. Pierwsze efekty to pierwszy krok dla poprawy funkcjonowania. Im większe są Twoje potrzeby tym więcej kroków – treningów jest zalecanych i właśnie dlatego podzieliliśmy „efekty” na Pakiety.

Zadzwoń i zapytaj o PAKIET DLA SIEBIE lub Twojego DZIECKA – 500 509 699 

Pakiet Niebieski jest proponowany dla osób z „niewielkimi” problemami typu stres, czy złe samopoczucie lub dla osób które chcą spróbować.

Pakiet Zielony przewiduje więcej treningów, jest proponowany osobom dorosłym, którzy mają problemy tj.: stres, zaburzenia snu, przemęczenie, zaburzenia koncentracji, uwagi, problemami z pamięcią, powikłania po COVIDOWE. Pakiet zalecany również jest dla dzieci i młodzieży z problemami z uczeniem się czy zaburzeniami zachowania, problemami szkolnymi, brakiem wiary w siebie, lekkim ADHD, czy również w stresie – często wiele problemów u dzieci wiąże się z tym, że dzieci są zestresowane, co przekłada się na problemy ze snem, przemęczeniem, agresją czy nawet może prowadzić do tików.

Pakiet Żółty, to pakiet wielozadaniowy i trwający przez dłuższy czas! Przekłada się to na pracę z problemami TRUDNYMI. To aż 36 treningów połączonych w specjalnie przygotowany program treningowy*. Pakiet ten jest przygotowany na pracę z trudnymi przypadkami wymagającymi czasu tj. powikłania po COVIDOWE, Zaburzenia mowy, Afazja, Zespół Aspergera, Zespół Downa, Autyzm. W przypadkach TRUDNYCH pakiet może być tylko początkiem pracy terapeutycznej.

* IPT – Program TRENINGOWY jest dla każdej osoby przygotowywany INDYWIDUALNIE i występuje w każdym Pakiecie jako podstawa pracy treningowej.

Chcesz wiedzieć ile to kosztuje?

Zadzwoń i zapytaj o PAKIET DLA SIEBIE lub Twojego DZIECKA – 500 509 699 

Nie czekaj ilość Pakietów OGRANICZONA! Przy zakupie Pakietów można skorzystać z poniższej opcji:

Czy informacje były dla Ciebie przydatne?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

4 / 5. 4

Jeszcze nikt nie oceniał bądź pierwszą osobą.

 

Jedna odpowiedź

  1. […] ADHD / EEGBiofeedback / Informacje / Stres Strona główna ADHD ADHD Trening z EEGBiofeedback Wakacje czas zacząć – SPRAWDŹ […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

zadzwoń UMÓW Termin